Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Technologie potisku - Reklamní předměty - výroba, distribuce, potisk - Praha, Brno, OstravReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Technologie potisku - Reklamní předměty - výroba, distribuce, potisk - Praha, Brno, Ostrav

Technologie potisku

Technologie potisku
Kvalitní potisk je klíčovým prvkem účinného reklamního předmětu.
Technologie potisku
Nabízíme široký výběr různých potiskových technologií, kterými dokáže ozdobit textil, drobné reklamní předměty, kalendáře, vizitky, keramiku, dřevo a mnoho dalších. Nejen že Vaše předměty potiskneme jednou z dostupných technologií, ale poradíme Vám tak, aby potisk odpovídal designu i výběru reklamního předmětu.

Plošný sítotiskPLOŠNÝ SÍTOTISK
Technologie je vhodná pro potisk plochých předmětů větších rozměrů např.: papírů, kalendářů, textilu, deštníků, batohů a většiny plastických hmot. Motiv tisku je přenášen na předmět pomocí sítotiskové šablony a tiskové těrky.
Rotační sítotiskROTAČNÍ SÍTOTISK
Potisk, který je patrný již z názvu, je otáčení potiskované plochy kolem své osy, synchronně s pohybem sítotiskové šablony. Technologie, které se využívá na potisk válcovitých předmětů např.: hrnky, sklenice, popelníky, kuličková pera.

Transferový tiskTRANSFEROVÝ TISK
Technologie se aplikuje zrcadlově na přenosový papír a následně se  zažehlí na speciálních termolisech. Disponuje výbornými vlastnostmi – je trvalý, dobře drží a je stálobarevný. Ideální pro potisk textilních materiálů.

—————————————————————————————————————————————————-

Tampontisk

TAMPONTISK
Technologie, která se uplatňuje především u potisku menším předmětů, umožňuje i vícebarevný potisk a dokáže potisknout téměř všechny druhy materiálů např.: psací potřeby, zapalovače, drobné plastové předměty, kalkulačky apod.

Výpal na skloVÝPAL NA SKLO A KERAMIKU
Nejprve se motiv loga natiskne sítotiskem na přenosový papír a po té se motiv umístí na skleněný nebo keramický předmět. Následně se ve speciální vypalovací peci barva vpeče do povrchu. Díky tomu, je pak motiv velmi odolný vůči vnějším vlivům.

Ražba

RAŽBA
Formování materiálu úderem nebo tlakem. Nejprve je potřeba vyrobit mosaznou raznici ve tvaru motivu loga. Raznice se  stává majetkem zákazníka a může být použita znovu, neboť její životnost bývá téměř neomezená. Nejčastěji se ražba používá na materiál z kůže.

—————————————————————————————————————————————————-

LaserováníLASER
Tato technologie umožňuje díky laserovému paprsku popis kovových, dřevěných a plastových reklamních předmětů s barvenou povrchovou úpravou. Aplikuje se na: zapalovače, dřevěné dárkové krabičky, přívěsky apod.

PískováníPÍSKOVÁNÍ
Principem této technologie je foukání písku na předmět přes speciální šablonu, která umožňuje plastické vyznačení loga na předmět ze skla nebo i kovu.

Tónování pískovaného sklaTÓNOVÁNÍ PÍSKOVANÉHO SKLA
Provádí se vtíráním speciálních NANO barev dle vzorníku do opískované plochy. Tónovat pískované sklo lze pouze jednobarevně a je možné tónovat jen na čiré sklo. Barva slouží také jako ochrana opískované plochy.

—————————————————————————————————————————————————-
Digitální UV tisk

DIGITÁLNÍ UV TISK
UV technologií je možno tisknout na atraktivní materiály, které lze dále zpracovávat do zajímavých tvarů. Tato moderní technologie umožňuje potisknout téměř cokoliv (PVC desky, plexisklo, dřevo, sklo, keramiku, hliník, polystyren, vlnitou lepenku, banner, textil atd.) ve vysokém rozlišení a kvalitě.

Výšivka

VÝŠIVKA
Strojní výšivka je kvalitní způsob motivu nebo loga na textilním podkladě, jako jsou ručníky, trička, košile, bundy, mikiny, čepice, rukavice a šály. Před samotným vyšíváním je nutno vytvořit vyšívací program stroje pro dané logo, který se účtuje zvlášť. Důležité je upnutí výrobku do speciálních vyšívacích rámečků. Doporučujeme logo jednoduché, aby bylo po vyšití čitelné.

Sublimace

SUBLIMAČNÍ TISK
Spočívá v obarvování syntetických tkanin. Potisk nelze realizovat na předměty z přírodních vláken (bavlna, len apod.) a proto se nejvhodnější tkaninou  jeví polyester.  Na digitálním tiskovém plotru se pomocí inkoustů tiskne zrcadlově motiv na speciální papír a vznikne tvz. obtisk, kdy se barvivo upevní pařením. Díky této technologii můžeme přenést na textilie libovolnou grafiku.

—————————————————————————————————————————————————-

FlockFLOCK
Jedná se o speciální technologii, v první fázi se nanese technikou lepidlo přímo na předmět, do něhož se posléze nastřílí statickým nábojem textilní stříž. Tisky provedené touto technologií jsou měkké a jejich trvanlivost je velmi vysoká. Tento systém lze aplikovat na všechny druhy textilu.

Ražená pečeť

RAŽENÁ PEČEŤ
Pro každé logo je třeba vyrobit speciální raznici, kterou lze použít opakovaně. Díky speciálním raznicím a vysekávacím strojům lze udělat široké spektrum barevných holografických fólií s různým šrafováním v jakémkoli tvaru.

Termoaktivní barvy

TERMOAKTIVNÍ BARVY
Technologie se na předmětu zachytí pomocí statické elektřiny a v peci při teplotě cca 180°C.  Barvy dokážou kromě hladkých povrchů vytvořit různé zvrásněné efekty a zprůhlednění. Barvy jsou v základních odstínech černá, tmavě modrá, středně modrá, červená, oranžová a žlutá. Jsou vhodné pro potisk hrnků, kdy po nalití teplé tekutiny obraz zviditelní.


sdílej


Web Analytics