Jsme vaši specialisté na reklamní předměty

Silic MédiaJsme malá, rychle se rozvíjející firma, kterou tvoří mladý a kreativní tým lidí. Reklamní předměty jsou naší vášní. Všichni děláme to, co nás baví, a proto umíme vždy vyřešit vše tak, abychom předčili vaše očekávání. Jako přímý výrobce reklamních předmětů máme velkou výhodu v tom, že pro nás není nic nemožné.

Zabýváme se vším, co se týká reklamních předmětů. Ať už potřebujete podpořit prodej, odměnit zákazníky za věrnost, nebo propagovat svůj brand, jsme tu pro vás s nejširší nabídkou propagačních předmětů a reklamních dárků.

Vyrábíme reklamní předměty na míru

Specializujeme se na segment 3D propagace a zabýváme se zakázkovou výrobou široké škály reklamních předmětů. Snažíme se uspokojit vaše nejnáročnější představy a dokážeme vyrobit jakýkoliv reklamní produkt přesně na míru vašim požadavkům.

reklamní předměty Inisoft reklamní předměty Maurice reklamní předměty Bonduelle

Vyvíjíme novinky

­

Mimo zakázkové výroby se věnujeme také vývoji nových unikátních produktů určených zejména pro segment 3D propagace. Na míru vám dokážeme zpracovat specifický produkt, který potřebujete – od prvotních grafických návrhů, přes 3D vizualizaci a prototypování, až po samotnou výrobu a distribuci.

medy_MG_1002silikonové náramky reklamní usb

Zabýváme se prodejem a distribucí

Nabízíme širokou škálu skladových reklamních předmětů. K dispozici pro vás máme katalog standardních propagačních produktů, které vám jsme schopní dodat v krátkém časovém úseku. V naší nabídce naleznete opravdu pestrý výběr výrobků z celé Evropy. Většinu produktů máme dostupné skladem a k dodání ihned. Naší konkurenční výhodou je fakt, že téměř všechny produkty, které naleznete v katalozích reklamních předmětů umíme vyrobit na míru v požadovaném designu, kvalitě a za rozumné ceny.

Dále nabízíme možnost kompletování dílčích částí zakázky a jejich balení do smršťovací fólie. Vše realizujeme dle Vašich aktuálních požadavků a potřeb, abychom Vám co nejvíce usnadnili manipulaci a distribuci. Naše balící služby v praxi můžete vidět ve videu níže.

Tvoříme profesionální grafiku a zajišťujeme konečné realizace

­

logo_SM_Creative-01
Disponujeme vlastním profesionálním grafickým studiem Silic Média CREATIVE, které vytváří kreativní grafické koncepty na míru. Vytváříme 3D vizualizace produktů, grafické návrhy log a logotypů, tiskových materiálů a obalových produktů i tvorbu webdesignu. Veškeré grafické návrhy vytváříme s ohledem na vaše požadavky a technologické a finanční možnosti.

Vedle grafických prací nabízíme také realizaci grafických návrhů i kompletní vyhotovení tiskovin. Zajišťujeme plnobarevný tisk na kvalitních a osvědčených strojích.

  • Malonákladový i velkonákladový tisk
  • Velkoplošná reklama (billboardy, samolepky, bannery)
  • Laminace
  • Podlepení
  • Tisk na plastové materiály

reklamní tiskoviny   web design   obalový design

Proč spolupracovat právě s námi?

Snažíme se být jiní než naši konkurenti, a proto svou pozornost zaměřujeme právě na vás klienty. Nechceme být pouhým distribučním článkem na trhu reklamních předmětů. Proto se zabýváme vývojem zcela nových řešení v oblasti 3D propagace. Nové nápadité reklamní produkty vytváříme ve spolupráci se zkušenými výrobci a technology. Zakázková výroba je naší specialitou a patříme v ní mezi špičky na českém reklamním trhu.

Jsme také společensky odpovědná firma, které záleží na sociálních, environmentálních, etických, lidskoprávních zájmech vnitřního i vnějšího okolí. Více se o našich hodnotách a cílech dozvíte zde.

Kontaktujte nás

Naší největší předností je krátká reakční doba a dotahování všech záležitostí do sebemenších detailů. Zkrátka jsme tu pro vás!

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej