Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní předměty - Praha, Brno, Ostrava, BratislavaReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní předměty - Praha, Brno, Ostrava, Bratislava

Reklamní předměty

Specializujeme se na reklamní předměty a jejich výrobu. Opřít se můžeme o široké zkušenosti v oboru a především množství spokojených zákazníků s maximálně zacílenými a využitými kampaněmi.

Při výběru dárkových předmětů velmi záleží na tom, pro koho a k jaké příležitosti jsou 3D reklamní předměty určeny. Inspirovat se můžete z naší široké nabídky. Pokud nám poskytnete přibližnou definicí své cílové skupiny velmi rádi vám poradíme na základě našich zkušeností.

Jsme agentura Silic Média, specialisté na reklamní předměty

Specializujeme se na výrobu reklamních předmětů (3D reklama) a propagačních materiálů. Svým klientům se snažíme nabídnout to nejlepší z nás. Zaměřujeme se zejména na zakázkovou výrobu a prodej široké škály skladových reklamních produktů. Proto, pokud jste zde nenašli reklamní předměty, které jste hledali, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem toho správného podpůrného reklamního produktu a zařídíme vše od grafického návrhu, přes výrobu až po dodání.

Zašlete nám poptávku. Rádi se Vám budeme věnovat.

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

Reklamní předměty

Při výběru dárkových předmětů velmi záleží, pro koho a k jaké příležitosti jsou reklamní předměty určeny. Inspirovat se tak můžete z naší široké nabídky, případně přibližnou definicí cílové skupiny či příležitosti vám velmi rádi poradíme na základě našich zkušeností.

V dnešní době se mezi hojně využívané reklamní předměty řadí silikonové náramky a přívěsky, klíčenky, UV produkty, nebo zakázkově vyráběné reklamní předměty na míru.

  • Zakázková výroba – Postaráme se o návrh i výrobu ideálního předmětu pro vaši společnost.
  • Naši zákazníci – Díky kontaktům v oboru i mezinárodnímu obchodu tvoří 80% našich zákazníků agentury, pro které zprostředkováváme služby i výrobu nejrůznějších předmětů, ať už katalogových, nebo vytvořených na přání.
  • Garance ceny a rychlé služby – Velkou devízou je rychlost postupu od zadání objednávky, přes návrh, až po finalizaci výroby a dodání hotových produktů. Silic Média jako přímý výrobce zaručuje rychlost realizace zakázky. Při expresních objednávkách lze dodat hotové reklamní předměty již do jednoho týdne od zadání objednávky (včetně brandingu). Další velkou výhodou nákupu přímo od výrobce je cena, která se drží skutečně při zemi. Konečná cena vždy zahrnuje všechny požadované úpravy (tisk, ražba atd.), vizualizaci návrhu a dopravné.
  • Grafický návrh obalů na reklamní předměty – Neustále sledujeme trendy v oboru, dokonale známe specifika obalového designu. Výrobek prodává jeho kvalita, cena a obal. Kvalita a cena je na vás, my pro váš produkt navrhneme moderní, graficky nápaditý a marketingově účinný obal. Vašemu výrobku tak vtiskneme originální a zapamatovatelnou tvář.
  • Potisk, gravírování, ražba na reklamní předměty

sdílej


Web Analytics