Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní pastelky - kreativní nositel vašeho logaReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní pastelky - kreativní nositel vašeho loga

Reklamní pastelky

Reklamní pastelky

Nabízíme reklamní pastelky mnoha druhů a typů. Vybírat můžete z různě velkých balení a provedení. Vedle vašeho loga pastelky komunikují kreativitu, otevřenost firmy novým nápadům a zájem o děti a jejich rozvoj. Pastelky jsou klasickým a velmi vhodným reklamním předmětem.

Rozmanitost reklamních pastelek

Reklamní pastelky vyrábíme ve velkém množství variant a jejich finální vzhled můžete zásadní měrou ovlivnit tak, abyste využili jejich potenciál na maximum. Zvolit lze vše od barvy tuhy, povrchu vlastní pastelky a jejího tvaru, přes velikost a materiál balení. Díky širokým možnostem brandingu jsou reklamní pastelky velmi vděčným reklamním předmětem.

Minimální množství: dle druhu balení
Doba dodání: dle druhu, 1 – 4 týdny
Barva tuhy: výběr z 18 odstínů
Balení: volně, papírová krabička nebo plastový obal
Povrch: lakovaný (dle vzorníku Pantone), přírodní
Materiál: borovice, cedr, lípa
Možnosti brandingu:
• Potisk, máčení nebo ražba pastelek
• Potisk krabičky nebo plastového obalu

paselky s logem

pastelky s potiskem

Náš EKO tip

Pořiďte reklamní pastelky v přírodní variantě bez lakování, přidejte papírový obal a na světě je ekologická varianta klasických pastelek.

Designový dárek

Pastelky nemusí být pouze reklamním dárkem pro děti. Ve většině případů mohou nahradit reklamní propisky, které jsou dalším klasickým reklamním předmětem. Možností, jak personalizovat vzhled pastelek či dřevěných tužek, je nekonečně – umíme dodat luxusní kousky s kamínky Swarovski, s gumou či bez ní, s klasickým či barveným dřevem a tím výčet nekončí. Pro zpracování individuální nabídky nebo konzultaci nás neváhejte kontaktovat.

cerna tuzka

Nabízíme také

Černé a barevné tužky

Nabízíme klasické tužky ve velmi netradičním a elegantním zpracování. Jejich dřevo je obarveno potravinářskými barvami, což zaručuje plnou zdravotní nezávadnost. Jde o levný a velmi efektní reklamní předmět, který se vkusem zaujme zákazníky i obchodní partnery.

Propisky a pera

Reklamní propisky a kuličková pera s logem jsou mezi reklamními předměty evergreenem. V široké nabídce našich katalogů najdete jistě ten pravý design propisky pro konkrétní účel. Chcete-li se odlišit od konkurence, zvolte místo pouhého potisku loga zcela originální tvar propisky.

 

Vyžádejte si nezávaznou nabídku.

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

vložilWeb Analytics