Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní klíčenky - Zakázková výroba klíčenek již od 100ksReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní klíčenky - Zakázková výroba klíčenek již od 100ks

Reklamní klíčenky

Reklamní klíčenky na přání

Ne náhodou patří reklamní klíčenky mezi nejoblíbenější promo předměty vůbec. Jsme přední výrobce klíčenek a dalších reklamních předmětů na tuzemském trhu, díky čemuž jsme schopni nabídnout klíčenky prvotřídní kvality, za rozumnou cenu.

 

Originální klíčenky ve vlastním tvaru

Klíčenka je předmětem užívaným v běžném životě, který zákazníci, obchodní partneři i zaměstnanci rádi používají. Reklamní klíčenka může být luxusní, praktická i vtipná – záleží na vašich přáních a aktuálních potřebách. Reklamní klíčenky jsou vždy vkusný doplněk pro vaše klienty. Rádi vám pomůžeme s designem a výrobou zcela unikátní reklamní klíčenky, která bude skvěle reprezentovat právě vaši firmu.

Reklamní klíčenky od nás podléhají těm nejpřísnějším evropským normám a naši zkušení odborníci vždy pracují s tím nejlepším zdravotně nezávadným materiálem.

reklamní klíčenky fincentrum

reklamní klíčenka

Ostatní jen prodávají, my klíčenky vyrábíme!

V čem je naše nabídka jiná od ostatních? Klíčenky a reklamní předměty vyrábíme na zakázku již v minimálním množství. Můžete si tak zvolit nejen barvy dle vzorníku Pantone, ale i celkový tvar výrobku. To je velká přidaná hodnota, kterou se můžete odlišit od konkurence nakupující katalogové položky.

Tip: Nenašli jste tu pravou klíčenku? Neváhejte nás kontaktovat, vyrobit můžeme téměř cokoli. Pošlete fotku nebo vaše logo a my vám výrobu rádi oceníme.

Minimální množství: již od 100 ks

Nabídka klíčenek

Silikonové klíčenky

Silikonové náramky ve tvaru klíčenky jsou pěkným a zároveň finančně nenáročným reklamním dárkem pro zákazníky a praktickým pomocníkem provozovatelů hotelům, volnočasových areálů a sportovišť. Nespornou výhodou silikonových klíčenek je jejich odolnost vůči vodě a povětrnostním podmínkám.

Kovová klíčenka

Otvírák a klíčenka v jednom – velmi vhodný reklamní dárek pro široké spektrum firem z oblasti potravinářství, pohostinství a zábavy. Klíčenku vám na přání vyrobíme ve vašem tvaru a potiskneme logem či jiným motivem, možný je také branding laserem. Barevnost se řídí dle vzorníku Pantone.

reklamní klíčenka silikonová
reklamní klíčenka otvírák

Klíčenka s žetonem

Praktický reklamní dárek pro všechny cílové skupiny, které chodí nakupovat do supermarketů. Díky žetonu si odemknou nákupní košík bez peněz a ještě si přímo před nákupem připomenou vaši značku. Klíčenka s žetonem může být vyrobena z plastu nebo kovu – možnost oboustranného potisku, případně laseru.

Pouzdro na hadřík

Silikonový přívěšek s funkcí pouzdra na hadřík slouží k čistění brýlí, displeje notebooků, chytrých telefonů či tabletů. Klíčenka může být vyrobena ve více barvách, dle vzorníku Pantone. Materiál a charakter reklamního předmětu umožňuje oboustranný potisk pouzdra a plnobarevný potisk čistícího hadříku.

reklamní klíčenká bílá
reklamní klíčenky s hadříky

PVC klíčenka ve vlastním tvaru

Jednostranná PVC klíčenka z kvalitního materiálu s možností 2D/3D motivu – vystouplý nebo vyražený motiv. Potisk klíčenky je možný z obou stran, barevnost se řídí vzorníkem Pantone. Neváhejte nás kontaktovat, vyrobit můžeme téměř cokoli. Pošlete fotku nebo vaše logo a my vám výrobu rádi oceníme.

Akrylová klíčenka

Akrylové klíčenky vyrábíme ve vlastním tvaru. Branding lze zpracovat vnějším potiskem, vložením plnobarevného motivu dovnitř klíčenky či přímo tvarem klíčenky vyrobeným na zakázku.

reklamní klíčenky
reklamní klíčenka akrylová

Klíčenka jako baterka

Kovové LED baterky ve formě klíčenky vám zhotovíme v různých tvarech a barvách. Branding je možný pomocí potisku nebo stálejšího laseru.

Klíčenky na peníze či léky

Kovové vodotěsné klíčenky – kapsle na peníze a léky – jsou lehké a maximálně odolné. Jsou ideálním reklamním dárkem především pro cílové skupiny, které nosí peníze po kapsách nebo potřebují mít své léky stále při sobě.

reklamní klíčenka baterka
reklamní klíčenka na peníze

 

Náš tip – vyrábíme také

Rozlišovače na klíče – Vyrábíme originální rozlišovače na klíče, které mohou být ve tvaru vašeho loga nebo jakéhokoli jiného motivu jdoucího s vaší značkou.

 

Reklamní lanyardy – Lanyardy patří mezi top 10 nejžádanějších reklamních předmětů. Proto nabízíme široký sortiment šňůrek na krk a klíče z různých materiálů a příslušenství za skvělé ceny. Vyberte si lanyardy z nabídky skladových zásob, a nebo zvolte zakázkovou výrobu.

 

Vyžádejte si nezávaznou nabídku.

 

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

Originally posted 2017-02-10 14:20:00.

vložilWeb Analytics