Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Výhody spolupráce se společností Silic MédiaReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Výhody spolupráce se společností Silic Média

Výhody spolupráce

Věrnostní program 2018 - aktualizovaný

Vážíme si každého klienta a dlouhodobých vztahů, proto svým firemním zákazníkům nabízíme vždy něco navíc.

Proč je výhodné s námi spolupracovat?

Doprava ZDARMA
V případě, že máte zájem o kvalitní služby v oblasti reklamních předmětů na dlouhodobé bázi a rozhodnete se s námi uzavřít rámcovou smlouvu, pak budete mít dopravu zboží VŽDY ZDARMA. A to se vyplatí.

Grafické návrhy ZDARMA
Rozhodnete-li se realizovat u nás nákup reklamních předmětů, pak Vám (na základě potvrzené objednávky) poskytneme základní grafické návrhy potisku objednaných produktů ZDARMA.

Objednávkový online systém ZDARMA
V případě dlouhodobé spolupráce (uzavření rámcové smlouvy/dohody o dlouhodobé spolupráci) v oblasti nákupu reklamních předmětů nabízíme svým klientům možnost získat od nás profesionální objednávkový systém reklamních předmětů v hodnotě 150 000 Kč (interní firemní e-shop) ZDARMA!

Kvalita a expresní dodání
Rádi Vám poradíme jak vybrat správný reklamní předmět, který uspokojí Vaši představu, požadavky na kvalitu a finanční limity.
Jsme si vědomi toho, že často potřebujete dodat reklamní předměty v co nejkratším možném termínu. Proto děláme vše pro to, abyste je vždy obdrželi včas. Je však důležité si uvědomit, že termíny dodání se odvíjí dle způsobu výroby, skladových zásob a množství objednaného zboží. Neumíme zázraky, takže doporučujeme rozmýšlet nákup reklamních a propagačních dárků vždy s dostatečným předstihem.

Náhradní plnění
Nabízíme možnost využít pro nákup reklamních předmětů náhradní plnění.

Rychlá komunikace
Čas hraje důležitou roli v životě každého z nás. Proto se snažíme maximálně urychlit celý proces komunikace a realizace výroby reklamních produktů. V případě, že je to kapacitně možné, reagujeme na Vaše poptávky a objednávky ještě týž den, popřípadě následující den od doručení emailu.

Garance ceny
Dáváme přednost dlouhodobé spolupráci, proto svým stálým zákazníkům za každou větší objednávku reklamních předmětů nebo grafických služeb poskytujeme výhodné slevy do příští objednávky.

Máte zájem o osobní schůzku?

Samozřejmě osobní schůzky jsou přínosné pro obě strany a velice je vítáme. Neváhejte a domluvte si termín
info@silicmedia.cz

sdílej


Web Analytics