Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Tiskové zprávy - Silic MédiaReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Tiskové zprávy - Silic Média

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Silic Média vystoupila na veletrhu Marketing Mix v Praze a Brně

Praha, 22. září 2016

Dne 15. září 2016 vystoupila společnost Silic Média na veletrhu Marketing Mix v Praze se svou informacemi nabitou prezentací zaměřenou na chytré využití reklamních předmětů v moderním marketingu. O týden později zavítala se svou prezentací také do Brna, kde se konal v pořadí již 11. ročník tohoto prezentačního veletrhu firem z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie.

Vystoupení doplnila menší výstava reklamních předmětů, která vhodně ilustrovala prezentované případové studie. Posluchači tak měli jedinečnou příležitost inspirovat se úspěšnými příběhy z praxe a zároveň si na vlastní oči prohlédnout originální reklamní předměty a pohovořit s odborníky v oboru.

Prezentace si přišlo poslechnout na 150 posluchačů, z nichž si mnozí vedle užitečných informací odnesli také malou pozornost v podobě reklamního zápisníku a propisky.

Kontakt: info@silicmedia.cz, ČR: +420 315 810 820, SK: +421 2 33 006 944

Autor: Ing. Martina Pohlová, Marketing Specialist Silic Média


Silic Média uvádí na český trh prémiový reklamní textil ID®

Praha, 16. června 2016

Společnost Silic Média se stala výhradním distributorem značkového textilu Identity (ID®) pro Českou a Slovenskou republiku a rozšířila tak své portfolio reklamních předmětů o další sortiment.

Prodej reklamního textilu ID® spustila firma Silic Média začátkem června prostřednictvím nového specializovaného webu www.id-textil.cz. Oblečení ID® vyniká vysokou kvalitou a v nabídce reklamního textilu se řadí mezi to nejlepší, co je momentálně na českém a slovenském trhu k dostání. „Svým klientům chceme nabízet prvotřídní kvalitu, což je u reklamního textilu od českých velkododavatelů problém. Proto jsme hledali nové alternativy v zahraničí, až jsme narazili na oblečení dánského výrobce Identity, které nás doslova nadchlo.“ vysvětluje Miroslav Semerád, zakladatel společnosti Silic Média.

Zájemci o reklamní textil ID® mají možnost si jej osobně prohlédnout a osahat v nově otevřeném showroomu Silic Média v Praze na Vinohradech. Vybrané vzorky firma nabízí v tzv. Sample Boxu k zapůjčení zdarma na 14 dní. Více informací naleznete na www.id-textil.cz.

Kontakt: info@silicmedia.cz, ČR: +420 315 810 820, SK: +421 2 33 006 944

Autor: Ing. Lenka Motyčková, Marketing Manager Silic Média


Silic Média se stala Hvězdou 3D reklamy 2016

Praha, 11. května 2016

Společnost Silic Média se letos poprvé zúčastnila soutěže Hvězda 3D reklamy 2016, kde získala hned několik ocenění a stala se absolutním vítězem letošního 16. ročníku díky silikonovým PIN on náramkům. Relativně mladá firma Silic Média tak porazila i takové velikány, kteří se v oboru reklamních předmětů pohybují již 25 let.

Vyhlášení soutěže Hvězda 3D reklamy se uskutečnilo 10. 5. 2016 v pražské PVA EXPO aréně, kde se zároveň odehrával mezinárodní veletrh Reklama Polygraf. Do soutěže se přihlásily více než dvě desítky firem se svými nejzajímavějšími reklamními předměty. Silic Médii se podařilo získat následující ocenění:

  • ABSOLUTNÍ VÍTĚZ soutěže za silikonové PIN on náramky Bonduelle
  • 1. místo v kategorii Věrnostní programy za silikonové PIN on náramky Bonduelle
  • 3. místo v kategorii Volná kategorie za magnetky ŠKODA Heritage
  • Nominace INOVACE ROKU za Silikonové PIN on náramky Bonduelle

reklamní silic pin on náramek

Silikonový PIN on náramek Bonduelle

magnetky SKODA Heritage

Magnetky ŠKODA Heritage

Kontakt: info@silicmedia.cz, ČR: +420 315 810 820, SK: +421 2 33 006 944

Autor: Ing. Lenka Boháčková, Marketing Manager Silic Média


Silic Média podepsala smlouvu se společností Skanska

Praha, 9. května 2016

Společnost Silic Média, specializující se na výrobu a prodej reklamních předmětů vyhrála tendr na dodávky propagačních předmětů developerské a stavební skupině Skanska. Obě společnosti se vzájemně dohodly na obchodních podmínkách a dne 7. 4. 2016 podepsaly obchodní smlouvu.

Zástupci Skanska se se společností Silic Média domluvili na dvouleté spolupráci. Kromě reklamních předmětů bude Silic Média pro firmu Skanska vytvářet intranetovou webovou aplikaci. Tato aplikace bude fungovat jako interní e-shop firmy, prostřednictvím kterého si zaměstnanci a jednotlivé divize společnosti budou objednávat konkrétní propagační dárky s logem Skanska.

Kontakt: info@silicmedia.cz, ČR: +420 315 810 820, SK: +421 2 33 006 944

Autor: Ing. Lenka Boháčková, Marketing Manager Silic Média


Reklamní předměty pro hl. m. Prahu bude dodávat Silic Média

Praha, 9. května 2016

Společnost Silic Média vyhrála tendr na dodávku reklamních předmětů pro Magistrát Hlavního města Prahy. V první polovině tohoto roku Silic Média vyrobí a dodá Magistrátu celkem 69 druhů propagačních předmětů v hodnotě přes 1,4 milionu korun. Část těchto reklamních předmětů využije pražský Magistrát na podporu projektu „Praha Evropské hlavní město sportu 2016“.

Silic Média, specializující se na vývoj, výrobu a distribuci reklamních předmětů přistoupila v současné době k realizaci projektu. Reklamní předměty pro Magistrát hl. m. Prahy vyrábí na míru, ale dodává také standardní katalogové položky.

Kontakt: info@silicmedia.cz, ČR: +420 315 810 820, SK: +421 2 33 006 944

Autor: Ing. Lenka Boháčková, Marketing Manager Silic Média


Zaměstnanci Silic Média pomáhají městu Úvaly s budováním lesa

Praha, 4. dubna 2016

Společnost Silic Média se rozhodla, že podpoří zkvalitnění životního prostředí ve městě Úvaly, a proto se její zaměstnanci zapojili do výsadby tamního lesa. Firma zakoupila mladé sazenice buků a dubů a na úvalské Vinici osázela vysečenou pláň novými stromky.

Výsadba nového stromového porostu proběhla 31. března 2016. Do budování nového listnatého lesa se zapojilo celkem 23 zaměstnanců firmy Silic Média, kteří v rámci firemní společenské odpovědnosti tuto akci iniciovali. Firmě se za pomoci úvalských Technických služeb a Odboru životního prostředí a územního plánu podařilo vysázet 2 700 stromků na ploše cca 2 600 m2. Do výsadby lesa se zapojil také starosta města Úvaly, pan Petr Borecký, který tuto environmentální aktivitu společnosti Silic Média s nadšením přivítal.

Společnost Silic Média se zaměřuje na výrobu a prodej reklamních předmětů a v Úvalech u Prahy má svou provozovnu již několik let. Tato firma se zajímá o dění ve městě a v rámci svých pravidel společenské odpovědnosti se snaží pomáhat i v jiných oblastech než je životní prostředí. Například v loňském roce firma sponzorovala místní základní školu, které zakoupila rámy na školní informační cedule a plakáty a zároveň jí poskytla zdarma grafické a tiskové služby. Více informací o aktivitách této firmy se dozvíte na www.silicmedia.cz.

Kontakt: info@silicmedia.cz, ČR: +420 315 810 820, SK: +421 2 33 006 944

Autor: Ing. Lenka Boháčková, Marketing Manager Silic Média

sdílej


Web Analytics