Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
televizní reklama - reklamní agentura Silic Média s.r.o.Reklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav televizní reklama - reklamní agentura Silic Média s.r.o.

Televizní reklama

Televizní reklama je stále nejmocnějším reklamním a komunikačním médiem. Je vhodná pro budování značky a oslovení co nejširší populace. Mluvené slovo, zvukové efekty, hudba, barevný obraz, dynamika pohybu, to všechno jsou prvky emocionálního působení televize na diváka.


 televizní reklama a její výhody:

  • široké a komplexní pokrytí (např. v Česku má doma televizi cca 99 % domácností)
  • z toho vyplývající nízké náklady na oslovení jednoho zákazníka
  • široké portfolio diváků všech cílových skupin
  • rychlost sdělení (v porovnání s tiskem nebo outdoorem)
  • televizní reklama má možnost zapůsobit obrazem i zvukem – multimediálně

V našem portfoliu vám můžeme nabídnout zprostředkování televizní reklamy či sponzoringu na celoplošných televizních kanálech, ať už neplacených, nebo z nabídky kabelových televizí.

Produkce
Nabízíme služby filmové a televizní produkce, postprodukce a také zpracování firemních videí. Náš tým staví na zkušenostech a osvědčených profesionálech zocelených poctivou filmařskou prací. Poskytujeme kompletní servis na poli obrazové reklamní tvorby.

Televizní produkce
Nabízíme službu výroby reklamního TV spotu pro komerční použití.  Ať už se jedná o reklamu, sponzoring, nebo firemní video, stopáž přizpůsobíme požadovanému formátu (10, 20, 30, 60 s, nebo několikaminutová image videa). Disponujeme širokou nabídkou kamerové techniky včetně systému pro natáčení 3D. Pronajímáme jeřáby i kamerové jízdy. Zajišťujeme světelnou i zvukovou techniku. Nabízíme možnost přímých přenosů na internet, nebo přímo do televize. S námi je natáčení radost.

Postprodukční úpravy
Postprodukce je svět, kde se setkává rutina s fantazií a kde se hrubý materiál mění v tu nejdokonalejší podobu a tvar. V této oblasti dosahujeme výsledků, které smazávají hranice mezi fikcí a realitou. A co vy a televizní reklama?

Zaujala Vás nabídka výroby televizního spotu?


——————————————————————————————————————————————————

Ukázky realizovaných zakázek

sdílej

vložil


Web Analytics