Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Stlačené ručníky - efektní reklamní dárekReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Stlačené ručníky - efektní reklamní dárek

Stlačené ručníky

Stlačené ručníky

Nabízíme vysoce efektní balení reklamních froté ručníků – stlačování lisem. Reklamní ručníky různých rozměrů komprimujeme do minimalistického balení velkého několik centimetrů. Reklamní ručníky jsou vhodným promočním dárkem, díky kterému si Vaši značku pustí zákazníci k tělu.

Darujte nevšední zážitek

Na reklamní ručníky z příjemného froté materiálu umíme tisknout nebo umístit výšivku Vašeho loga či jiného motivu. Mohou být slisované do Vámi požadovaného tvaru a z obou stran opatřeny plnobarevným přebalem. Originalita a neokoukanost produktu obdarované nejen potěší, ale také přispěje k tomu, aby se o zážitek se slisovaným ručníkem podělili s ostatními, a sdíleli tak originální sdělení Vaší značky.

stlačené ručníky

stlačené ručníky

Materiál: bavlna
Rozměry ručníku: dle přání zákazníka
Minimální množství: 100 ks (standardní skladové ručníky) / 3 000 ks (zakázková výroba)
Doba dodání: 3 – 4 týdny
Možnosti brandingu:
• Potisk ručníku nebo výšivka
• Volba tvaru slisovaného ručníku
Barevnost: dle vzorníku Pantone

Uplatnění stlačených ručníků

Reklamní ručník najde široké uplatnění jako příbalový dárek k produktům osobní hygieny. Připojte jej k většímu balení šampónu na vlasy nebo jej nabídněte jako odměnu za opakovaný nákup. Stlačené ručníky se hodí také jako pozornost kadeřnictví, wellness center, ale také cestovních kanceláří a společností podporujících zdravý životní styl.

 

stlačené ručníky

Víte, že..?

Slisovaný ručník o velikosti 5 x 5 cm po namočení do vody šestinásobně zvětší svou plochu, a poslouží tak jako plnohodnotný ručník na ruce.

Vyžádejte si nezávaznou nabídku

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

 

sdílej

vložilWeb Analytics