Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Silikonové Pin ON náramky ve vlastním tvaruReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Silikonové Pin ON náramky ve vlastním tvaru

Silikonové PIN ON náramky

sipka

 

Silikonové PIN ON náramky

SILIC PIN ON náramky jsou to pravé pro vaše věrnostní či sběratelské programy a skvěle fungují jako podpora prodeje. Tento typ náramků vám vytvoříme na míru s piny („špuntíky“) ve vlastním 2D/3D designu.

V praxi přibývá nejrůznějších věrnostních programů, které cílí na děti a teenagery. Firmy hledají nové efektivní způsoby, jak tuto cílovou skupinu zaujmout a zároveň podpořit své prodeje. V marketingu cíleném na děti se osvědčily zejména různé sběratelské edice hraček a jiných dětských produktů. Rodiče dětem ochotně nakupují výrobky, ke kterým jsou přibalené různé malé dárečky.

reklamní silic pin on náramek

Specifikace

Silikonový náramek s otvory pro PINy

Minimální množství: 5 000 ks
Rozměry: 210 x 15 mm
Zavírání na cvočky

PINy ve vlastním tvaru s 3D efektem

Minimální množství: 5 000 ks/1 design

propagační silikonové Pin ON náramky

Silikonové Pin ON náramky jsou tím typem propagačních výrobků, které lze využít právě ve zmíněných sběratelských soutěžích a věrnostních programech. Sbírající náramky včetně PINů lze vyrobit v jakémkoliv barevném provedení, přizpůsobeném vašim firemním barvám. Můžete si navrhnout edici špuntů dle vašich potřeb. Děti budou jednotlivé PINy nadšeně sbírat a můžete si být jistí, že žádné dítě nebude chtít zůstat jen u jednoho.

Vytvořit nezávaznou poptávku

 

Hvězda 3D reklamy – Absolutní vítěz 16. ročníku soutěže o nejlepší reklamní a dárkové předměty 

Pro projekt Bondíkmánie společnosti Bonduelle jsme vytvořili speciální edici silikonových náramků s piny ve tvaru oblíbených zeleninových postaviček. Náramky byly použity v roce 2015, kdy děti stravující se v jídelnách zapojených do věrnostního programu Škola plná zdraví dostaly od Bonduelle náramek s jedním pinem a poté za určitý počet snědených zeleninových obědů dostávaly piny další. Zábavné sběratelské náramky se v mnoha školních jídelnách staly hitem a piny s nadšením sbíraly nejen děti, ale i zaměstnanci školy.

Hvězda 3D reklamy 2016 Silic media
Silikonové PIN on náramky se staly absolutním vítězem 16. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy – soutěže o nejlepší reklamní a dárkové předměty. Získaly také 1. místo v kategorii Věrnostní programy a nominaci na Inovaci roku.

TIP: Podívejte se také na další druhy reklamních silikonových náramků z naší nabídky – zde.

Jsme specialisté na silikonové náramky – využijte naše dlouholeté zkušenosti a propagujte se tam, kde to má smysl!

 

Vyžádejte si nezávaznou nabídku.

Banner Jana Fikrtová


Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.


sdílej

Originally posted 2016-12-09 17:54:00.

vložilWeb Analytics