Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
reklamní agentura Silic Média s.r.o. specialista na reklamní předmětyReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav reklamní agentura Silic Média s.r.o. specialista na reklamní předměty

Reklamní agentura Silic Média – buďte vidět

Pryč s předsudky, že zaběhnuté a tradiční je to nejlepší. Tento mýtus boří mladá mediální a reklamní agentura SILIC média, která se na našem trhu pohybuje teprve od roku 2009 a i za tuto krátkou dobu potvrdila, že nové věci se vyplatí vyzkoušet.

Silic média, to nejsou jenom 3D reklamní předměty, i přesto, že s nimi v českých luzích a hájích slaví nemalý úspěch. Silic se rozhodl jít ještě dál a přetransformoval část svých aktivit i do mediálního světa. A právě na tuto reklamní, a nyní i mediální agenturu se obrací stále větší množství klientů. Proč? Tajemství šéfa kuchyně? Ne, není to žádná alchymie, ale „pouze“ kvalitně odváděná práce.

Silic International s.r.o. je mladá dynamická společnost, která v roce 2009 rozvířila český a slovenský trh novinkou v podobě značkových silikonových hodinek Silic. V loňském roce rozšířila své působení do sesterské společnosti Silic média, která v současné době zajišťuje kompletní péči o zákazníky v oblasti reklamy i oblíbených propagačních 3D předmětů. Spolupracuje s řadou reklamních agentur, vydavatelství, většími i menšími firmami i různými zájmovými skupinami. Silic nabízí full service v oblasti reklamy, zpracování kompletních reklamních kampaní nebo dílčích zakázek jako je například výroba 3D produktů. Silic navrhuje, vyrábí a zajišťuje pro klienty vše potřebné k propagaci firmy, produktů a služeb.

„Důležitým předpokladem k tomu, aby byla reklamní kampaň úspěšná a vynaložené investice do ní se vrátily a také zúročily je skutečnost, že reklamní agentura musí poznat a studovat obchodní činnost svého klienta, sledovat jeho konkurenci a pozici na trhu. Jen na základě těchto poznatků lze vytvořit opravdu účinný reklamní plán nebo marketingovou strategii.“ říká majitel společnosti a jednatel v jedné osobě Miroslav Semerád. Cílem společnosti Silic média je právě poskytnout klientovi kvalitní reklamní a marketingové služby a pomoci tak k úspěšnému růstu zadavateli, který jim svěří svou důvěru.

Své portfolium rozšířil Silic o zprostředkování reklamy v masových médiích z oblasti televize, rozhlasu a tiskovin. Aktuální nabídka čítá přes 30 veřejnoprávních i soukromých televizí, 28 celoplošných rádií a přes 150 tištěných titulů. Díky tomu je schopna vyjít vstříc všem požadavkům, které mohou být v oblasti budování povědomí mezi zákazníky klientem kladeny.

Cílem Silic je pomáhat obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu, ale i s podporou prodeje jejich výrobků, mediální podporou a s kompletní reklamní činností. Snaží se co nejlépe propojit výrobky klientů s jejich potenciálními zákazníky.

Vraťme se na začátek. Jak už bylo řečeno, kromě mediální propagace se Silic média věnuje především výrobě reklamních předmětů na přání, kde se cítí jako ryba ve vodě a dokáže téměř z krabičky od sirek udělat bagr. V aktuální sezoně se jako jediná společnost v Česku věnuje především výrobě vlastních UV produktů s potiskem. Velmi oblíbené a využívané jsou také USB produkty. O těch se dá říci, co kus, to originál, protože Silic dokáže přetransformovat doslova myšlenku v realitu.  Ukázkami realizovaných projektů se můžete pokochat na webových stránkách Silic média.

Silic chce vyjít vstříc maximu požadavků a přání, které mohou být z klientovy strany vzneseny, proto stále rozšiřuje portfolium nabídky. Ano, dá se říct, že v Silicu jsou schopni opravdu všeho… Samozřejmě v tom dobrém slova smyslu. Nebudeme zmiňovat klišé, že Silic média je nejlepší, ale směle si dovolíme poznamenat, že kdyby šlo snést modré z nebe, tak právě Silic udělá vše proto, aby obarvil vaši firmu namodro.

sdílej

vložil


Web Analytics