Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní zapalovače jsou oblíbeným předmětem.Navrhneme unikátní designReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní zapalovače jsou oblíbeným předmětem.Navrhneme unikátní design

Reklamní zapalovače

Reklamní zapalovače

Reklamní zapalovače jsou předmětem cílícím přesně a trefně na restaurace či zákazníky holdující cigaretám. Reklamní zapalovač vám potiskneme po celé jeho ploše, přesně tak, aby vyjadřoval vaše firemní poselství.

 

Výroba reklamních zapalovačů na míru

Vyberte si typ zapalovače a barvy komponentů – nádobka, mačkání, páčka regulace, kovová ochrana plamene. Naše reklamní zapalovače jsou vhodným dárkem do restaurací, barů, klubů ale také na kempy a dalších. V naší nabídce také naleznete reklamní popelníky, které k cigaretám neodmyslitelně patří.

reklamni_zapalovac_dobry_misto

Reklamní zapalovače lze objednat na zakázku či skladem. Vyberte si, který způsob vám vyhovuje více, či kontaktujte naše obchodní oddělení. Výhodou tohoto reklamního předmětu je jeho malá pořizovací cena a plnohodnotná prezentace reklamního sdělení.

Výroba na zakázku

V případě, že zvolíte pro váš nákup možnost zakázkové výroby, můžete si vybrat vlastní typ zapalovače a barvu jeho komponentů. Také si určete originální design krabiček, ve kterých budou zapalovače distribuovány. Na výběr barva nádobky, mačkání, páčky regulace, kovové ochrany plamene.

Minimální množství: 30 000 kusů
Doba dodání: 3 měsíce
Možnosti brandingu:
– potisk zapalovače
– gravírování laserem
– blistr/obal ve vlastním designu


reklamni zapalovace

Nižší cena za kus ve srovnání s klasickým potiskem zapalovače.

 
reklamni zapalovace

Skladové zásoby

V našem novém katalogu můžete naleznout nabídku reklamních zapalovačů ze skladových zásob. Na výběr je z několika druhů či barev a lze je potisknout vaším logem. Skladové zboží je standardně dostupné do dvou týdnů, nabízíme ale také možnost expresního dodání do několika dní. Výhodou je možnost nákupu reklamních předmětů s vlastním logem již od několika kusů.

Doba dodání: přibližně 14 dní
Minimální množství: již od 100 kusů
Možnosti brandingu: potisk zapalovače

Dále nabízíme

USB a zapalovač 2 v 1netradiční zapalovač, který není třeba doplňovat plynem ani benzinem ale stačí jej nabít přes USB port. Vedle funkce zapalovače je také plnohodnotným USB flash diskem. Plnobarevný potisk reklamními motivy je možný po celé ploše.

Popelníkynabízíme výrobu reklamních popelníků v různých tvarech a designech. Kromě klasických skleněných popelníků můžete zvolit zakázkovou výrobu silikonových, keramických či nerezových popelníků.

reklamni zapalovac s USB diskem
reklamni popelniky

Vyžádejte si nezávaznou nabídku.


Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

Originally posted 2017-02-10 14:20:00.

vložilWeb Analytics