Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní voda s vlastní firemní etiketou od výrobce Silic MédiaReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní voda s vlastní firemní etiketou od výrobce Silic Média

Reklamní voda

Voda s vlastní etiketou

Reklamní voda v láhvi opatřené etiketou s vaším vlastním potiskem je bezesporu originálním dárkem nejen na léto. Láhev s vlastní etiketou je dokonalým prostředníkem k propagaci firmy na veletrzích, konferencích a dalších akcích.  

Nabídněte láhev reklamní vody zákazníkům, kteří navštíví váš stánek, a využijte potenciál, který tento efektivní prostor pro vaše logo či sdělení nabízí.

Minimální množství: od 300 ks
Doba dodání: 3 – 4 týdny
Objem: 250 / 330 / 500 ml
Náplň: voda minerální, kojenecká nebo z artézských studní / džus
Druhy vody: perlivá / jemně perlivá / neperlivá / elektrolytická minerální
Balení: průhledné láhve s barevnými víčky dle přání, po 12 ks
Možnosti brandingu: etiketa s celoplošným potiskem vyrobená z odolné samolepicí fólie

Reklamní voda, osvěžení pro každého

Voda je nedílnou součástí našeho života, a proto je univerzálním dárkem pro všechny napříč cílovými skupinami. Nabízíme kvalitní vodu s nízkým obsahem sodíku, která tak nezatěžuje organismus.

Reklamní voda s vlastní etiketou

balena_voda

Orientační kalkulace
– reklamní voda 0,5l, etiketa s plnobarevným potiskem

Množství Cena/ks
300 29 Kč
600 17 Kč
1 000 15 Kč
3 000 11 Kč
6 000 10 Kč
20 000 9 Kč

Ceny jsou pouze orientační a bez DPH.

Voda se zlatem

Unikátní dárek pro každou významnou příležitost! Tato reklamní voda obsahuje šupinky z pravého 24 karátového zlata určeného pro potravinářské účely, které může být bez rizika konzumováno. Typ a objem láhve je volitelný a stejně tak i množství obsaženého zlata.

Voda se zlatem je velmi luxusní reklamní produkt, který lze nabídnout zákazníkům zvyklým na vysoký standart výrobků, které používají.
Abychom tento reklamní dárek povýšili na ještě vyšší úroveň, nabízíme také profesionální dárkové balení, které lze potisknout Vaším logem. Ke každé láhvi se zlatem dodáváme také certifikát dokládající pravost zlata!

Minimální množství: 50 ks
Doba dodání: 3 – 4 týdny od schválení grafického návrhu
Možnosti brandingu: plnobarevná visačka / průhledná etiketa s potiskem
Objem: 0,1 /0,5/0,75 l
Voda: neperlivá / harmonizovaná

Reklamní voda se zlatem

Náš tip

Energy drinky – Výbornou alternativou k reklamním vodám jsou energetické nápoje s vlastním celoplošným designem. Báječně se hodí na eventy, prezentace, veletrhy a výstavy, kde osvěží účastníky na těle i na duši. Rádi Vám vytvoříme cenovou nabídku.

Reklamni energy drinky Apollo

Pivo – Cool dárek, který nejeden Čech jistě uvítá. Pořiďte si plechovky kvalitního piva ve vlastním designu. Pivo s celoplošným firemním potiskem je perfektním rozdávacím produktem, který vhodnou cílovku nadchne.

reklamni_pivo_Silic_Media

Víno – Nevíte si rady jak poděkovat klientům nebo zaměstnancům za spolupráci? Dle vašich požadavků navrhneme a vytvoříme vlastní vinnou etiketu s vaším logem. Víno vám následně rádi zabalíme do dárkové krabičky, či jiného dárkového balení.

Reklamní víno s vlastní etiketou

Čaj – Milovníků tohoto teplého nápoje je v řadách klientů a zákazníků mnoho a právě reklamním čajem s firemními motivy jim uděláte jistě radost. Nabízíme výrobu různých druhů čajů v několika variantách obalů např.: papírový obal, fóliový sáček, či čaj s kartičkou.

Reklamní čaje ve vlastním sáčku

 

Vyžádejte si nezávaznou nabídku.

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

vložilWeb Analytics