Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní textil Identity - kvalita za rozumnou cenuReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní textil Identity - kvalita za rozumnou cenu

Reklamní textil

Reklamní textil Identity

Dobře víme, jak je důležitá kvalita, když se chcete důvěryhodně reprezentovat. Proto Vám nabízíme reklamní textil ID® (Identity), který splňuje náročné požadavky profesionálů, hostesek a promotérů, manažerů i marketérů.

Kvalitní reklamní či firemní textil pro jakoukoliv příležitost

Reklamní textil Identity

Nabízíme Vám široký sortiment reklamního a pracovního textilu, který vyniká vysokou kvalitou zpracování látek a švů, dlouhou životností a stálobarevností. Kvalitnější reklamní textil a oblečení než je Identity na českém ani slovenském trhu nenajdete. U nás si vyberete jak oblečení či oděvní doplňky pro reklamní kampaň, tak do práce či na sport a relaxaci. Dokážeme Vám skutečně poradit a navrhnout to nejlepší řešení.

Reklamní textil Identity je vhodný pro jakoukoliv příležitost:

  • odolné pracovní oblečení pro profesionály
  • reprezentativní firemní oblečení pro manažery
  • reklamní oblečení pro hostesky a promotéry
  • hodnotný reklamní dárek pro Vaše klienty

V naší nabídce naleznete vše – reklamní trička, polo trička, košile, mikiny, svetry, bundy, vesty, reflexní textil, sportovní funkční oblečení i dětský textil. Všechny ID® výrobky splňují náročné požadavky certifikátu OEKO-TEX®, které zaručují absenci jakýchkoli škodlivých látek v používaných textiliích.

Zboží, u kterého nepožadujete branding (výšivku/potisk loga), umíme dodat z našeho centrálního skladu do 2 – 3 dnů od objednání.

Sada vzorků reklamního textilu – Sample box

Zapůjčíme Vám textil Identity na 14 dní ZDARMA!

Na našich klientech nám velmi záleží a děláme maximum, aby byli s našimi službami spokojení. Pokud byste si rádi prohlédli reklamní textil ID® na vlastní oči, máme pro Vás připraven testovací balíček k zapůjčení na 14 dní ZDARMA!

Vzorky reklamního textilu Identity

Obsah testovacího balíčku:

  • YES Tričko s krátkým rukávem ID2000
  • PRO wear Pánské tričko ID0300
  • Casual Piqué Dámské polo tričko ID0533
  • Stretch Pánské polo tričko ID0525
  • Knit fleece Dámská mikina ID0853
  • Bonded Pánská mikina ID0630

Reklamní agentury si mohou stejný balíček za poplatek odkoupit.

Máte zájem o Sample box? Kontaktujte nás na info@id-textil.cz.

Katalog 2017

Proč zvolit reklamní textil Identity?

AŽ ČTYŘIKRÁT PROŠÍVANÉ ŠVY

Textil Identity se pyšní vysokou kvalitou zpracování materiálů, kterou poznáte na první pohled. Veškerý textil šijeme precizní jehlou s důrazem na vysokou odolnost a dlouhodobé využití. Vybrané kousky textilu, které jsou určené zejména pro outdoorové pracovníky prošíváme až čtyřikrát.

STÁLÁ VELIKOST

Díky speciální technologii výroby látek se můžete spolehnout na stálou velikost oblečení a dlouhou životnost. Během výroby oblečení dvakrát předpíráme na velmi vysokou teplotu – nejprve před barvením a poté i po finálním barvení produktu. Bílé oblečení můžete prát bez obav na 80 °C, barvené oblečení lze prát každý den na 60 °C. Oblečení si zachovává svůj tvar i barevnost stále.

CELOŽIVOTNÍ STÁLOST BAREV

Abychom zajistili stálost barev textilu Identity využíváme pokročilou technologii barvení látek. Jejich barevnost je až překvapivě stálá a textil ID® vydrží nespočet vyprání, aniž by jeho barvy přestaly zářit.

ŠIROKÝ VÝBĚR MATERIÁLŮ

Veškerý materiál, který používáme, vybíráme vždy s tou největší precizností a velkým důrazem na kvalitu. Díky tomu se naše nabídka reklamního textilu pyšní jen tou nejvyšší kvalitou.

MOŽNOST ZAKÁZKOVÉ VÝROBY

Potřebujete oblečení šité na míru dle vlastního unikátního designu v korporátním stylu Vaší společnosti? Ani toto pro nás není problém. Rádi Vám na zakázku vyrobíme jakýkoliv druh textilu včetně brandingu. Kontaktujte nás se svou poptávkou na info@id-textil.cz.

Více informací o textilu identity naleznete na id-textil.cz.

sdílej


Web Analytics