Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní termotašky a chladící boxyReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní termotašky a chladící boxy

Reklamní termotašky

Reklamní termotašky

Reklamní termotašky jsou praktickým pomocníkem jakékoli outdoorové akce. Na firemním eventu dodá vaší prezentaci šmrnc a dojem dotaženosti a zaměření na detail. Vlastní-li a používá reklamní termotašku zákazník, reprezentuje vaši značku, aniž byste vy museli vynaložit jakékoli úsilí.

Lidé se jen pohrnou

Nabízíme velké množství druhů reklamních termotašek, které plní svou promoční funkci nejlépe za horkých letních dní udržováním teploty chladných nápojů a potravin. V této době se lidé k termotašce s vaším logem jen pohrnou.

Minimální množství: od 50 ks
Doba dodání: od 2 týdnů
Možnosti brandingu:
• Potisk loga standardních termotašek
• Vlastní design termotašky

termotaska

termotasky

Termotašky na zakázku

Máte-li na reklamní termotašky specifické požadavky, které nemůže uspokojit nabídka standardních skladových položek, je pro vás určena zakázková výroba. Ta umožňuje velmi flexibilní přizpůsobení reklamního předmětu vašim potřebám. Z Pantone vzorníku si můžete zvolit barvu, která ladí s vaším brandem. Dále si individuálně zvolíte vlastní tvar, rozměry i materiál reklamních termotašek.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, velmi rádi vám s realizací pomůžeme a v případě závazné objednávky navíc zpracujeme grafický návrh zdarma.

Vyžádejte si nezávaznou nabídku.

Banner Jana Fikrtová

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

vložilWeb Analytics