Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní solární nabíječky s potiskem loga. Energie pouze ze slunceReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní solární nabíječky s potiskem loga. Energie pouze ze slunce

Reklamní solární nabíječky

Reklamní solární nabíječky

Lehké a odolné reklamní solární nabíječky zajistí energii celému spektru Vašich mobilních přístrojů. Představují dostatečnou porci energie, kterou si můžete vzít s sebou do hor, na hudební festivaly či jiné outdoorové akce, kde není k dispozici elektřina pro nabití.  Jediné co přistroj potřebuje k fungování je jasná sluneční obloha.

Velmi přehledný LCD displej signalizuje stav nabití baterie. Solární nabíječky jsou dodávány s nabíjecím kabelem, který má celou řadu konektorů, což umožňuje nabíjet mobilní zařízení, mp3 atd. Nabízíme neotřelou formu propagace společnosti. Umožňujeme díky technologiím potisku aplikovat logo, internetové stránky na předmět, který je na očích. Dodáváme také solární nabíječky na mobil – klíčenky, přívěsky s LED svítilnou a možností potisku loga. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti  jsou ideální na cesty. Množství pro objednávku je od 100 ks a doba dodání je cca 4 týdny.

reklamní solární nabíječka

reklamní solární nabíječky s logem

 

solární nabíječka na mobil

solární nabíječky

 

Ilustrační foto

Neváhejte nám zaslat svou poptávku. Rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

Banner Jana Fikrtová

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

Originally posted 2017-02-10 14:20:00.

vložilWeb Analytics