Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
reklamní kravaty - ruční výroba a garance ceny! Kravaty od výrobce!Reklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav reklamní kravaty - ruční výroba a garance ceny! Kravaty od výrobce!

Reklamní kravaty

Reklamní kravaty

Kravata, nebo chcete-li vázanka, je módní doplněk, který svým původem sahá do Paříže 17. století. Jako součást oděvu neplní žádnou jinou funkci než estetickou a její nošení vyjadřuje určitou míru společenské prestiže.
Klasická kravata z kvalitního hedvábí, ručně šitá, nesmí chybět v šatníku žádného moderního muže. Darujte svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům vkusnou firemní kravatu už letos. V nabídce máme modely, materiály a dárkové obaly, které uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Pokud bychom mohli nabídnout další reklamní předměty neváhejte nás kontaktovat s poptávkou.

reklamni_kravaty

V nabídce také reklamní šátky

reklami_satekNabízíme reklamní šátky ve vlastním designu již od 20 kusů! Navrhněte si reklamní šátek s vlastním logem a plnopotiskem. Barva dle Pantone vzorníku.

V případě zájmu nabízíme také šátky a kravaty skladem. Podívejte se na náš katalog skladového zboží. Objednání již od 50 kusů.

 

 

Neváhejte nám zaslat svou poptávku. Rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

Originally posted 2017-02-10 14:20:00.

vložilWeb Analytics