Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní kosmetika v dárkovém baleníReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní kosmetika v dárkovém balení

Reklamní kosmetika

Reklamní kosmetika

Jak se stát součástí image Vašeho zákazníka či klienta? Darujte jim kosmetiku z naší nabídky anebo vytvořenou na míru! Reklamní kosmetické balíčky Vám vytvoříme, podle Vašich představ a potřeb. Díky široké škále nabízených produktů, můžete obsah dárkové sady přizpůsobit Vaší cílové skupině ať je jakákoli. Zabalíme Vám kosmetiku v souladu s Vaším firemním logem, motivem nebo probíhající reklamní kampaní.

Kosmetika pro muže i ženy

Reklamní kosmetika se jistě stane jedním z velice oblíbených firemních dárků. Jsou užitečným a stylovým reklamním dárkem jak pro muže, tak pro ženy. Lze vybrat z široké škály obalů, příchutí, barev a vůní dle toho pro koho je kosmetika určena. Z propagačního předmětu se stává módní doplněk. V naší nabídce najdete balzámy na rty, parfémy, řasenky, laky na nehty nebo mini šampóny/sprchové gely.

reklamní řasenka  reklamní řasenka

reklamní balzám v pytlíku

Zakázková výroba podle vás

Zakázková výroba reklamní kosmetiky je ideální pro firmy, kteří si chtějí výrobek v co největší míře personalizovat a uzpůsobit svým vlastním potřebám. Navrhnout si tak můžete vlastní víčko, grafiku krabičky, potisk skla a další. Individuální řešení podle vašich představ nabízí velký prostor pro co nejobsáhlejší reklamní sdělení. V případě realizace nabízíme grafické práce zdarma. S vhodným výběrem pro Vaši cílovou skupinu Vám také rádi pomůžeme.

Minimální množství: 50 ks
Doba dodání: 3 – 4 týdny od schválení grafického návrhu
Možnosti brandingu: plnobarevný potisk kosmetického produktu, potisk dárkové krabičky
Nabízený sortiment: balzámy na rty, parfémy, řasenky, laky na nehty, mini šampóny/sprchové gely
dárkové balení kosmetiky

 

reklamní vánoční kosmetikareklamní vánoční kosmetika

Ideální dárek k Vánocům

V době, kdy přichází zima a mrazy potěší každou ženu i muže na cestách balzám na rty. Balzámy na rty jsou nejen první pomocí ochranou rtů, ale jsou i ideálním reklamním předmětem za skvělé ceny. Ve vánočním období zase klienty či zákazníky potěší sety kosmetiky s vánoční tématikou a designem. Nabízíme proto velké množství univerzálních řešení v tomto stylu i možnost vytvořit si vlastní.

Ceny vám rádi upřesníme na základě vašeho dotazu.

Banner Jana Fikrtová

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

vložilWeb Analytics