Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní kódové zámky s navíjecím lankemReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní kódové zámky s navíjecím lankem

Reklamní kódové zámky s navíjecím lankem

Reklamní kódové zámky s navíjecím lankem

Nabízíme jednoduché, ale velmi funkční kódové zámečky s navíjecím lankem, které se hodí mít. Slouží k uzamknutí zavazadla proti nežádoucímu otevření. Kódové zámky s navíjecím lankem mají třímístný libovolně nastavitelný kód.

Lanko se automaticky svine do pouzdra zámku. Dá se využít i jako praktický přívěsek na klíče. Skladný dárek, který je hned po ruce. Vhodný na cestování, uzamknutí kola či skříně.

Tělo zámku je vyrobeno ze slitiny a ocelové lanko ho udrží na svém místě. Kódové zámky s navíjecím lankem disponují dostatečnou plochou k firemnímu potisku. Nabízíme možnost výběru z široké palety barevných provedení. K dispozici je také výběr z různých tvarů kódových zámků s navíjecím lankem dle fotografií níže. Buďte originální a zviditelněte svou firmu na zajímavých reklamních předmětech. Minimum pro objednávku reklamních kódových zámků s navíjecím lankem je 100 ks.

reklamni_kodove_zamky

Možnost reklamních kódových zámků s navíjecím lankem i v jiných tvarech

Nabízíme také reklamní reklamní kódové zámky dostupné skladem

Vyberte si z našeho katalogu reklamní kódové zámky. Nabízíme v několika barevných provedeních a tvarech. Výhodou je kratší dodací lhůta a možnost objednání reklamních předmětů již od jednoho kusu.

  • Dodací lhůta přibližně 1 – 2 týdny
  • Lze objednat od 50 ks

Neváhejte nám zaslat svou poptávku. Rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

vložilWeb Analytics