Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní hrnky s vlastním logemReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní hrnky s vlastním logem

Reklamní hrnky a hrníčky

Reklamní hrnky a hrníčky

Reklamní hrnky s potiskem jsou považovány za dokonalé reklamní dárky. Jsou praktické, pomáhají budovat osobní vztah s klienty, zákazníky i zaměstnanci. Zároveň nabízejí relativně velký prostor k umístění loga společnosti nebo jiného motivu dle Vašeho přání. Odlište se od konkurence a vytvořte si hrníček přesně na míru díky neomezeným možnostem zakázkové výroby.

Víte, že..?

Reklamní hrníčky a jejich tajemství tkví v tom, že lidé si je spojují s pozitivními emocemi, které zažívají při popíjení horkých nápojů – kladný vztah k reklamnímu hrnečku si potom automaticky asociují i s vaší značkou, kterou promoční hrnek komunikuje.

 
Reklamní hrnek Okay

Reklamní hrnky na zakázku

Vkusně vyrobený reklamní hrnek, který obdarovaný s chutí používá, komunikuje vaše sdělení a značku po dlouhou dobu – je všem stále na očích. Firemní hrníčky pro vás vyrábíme na zakázku – v různých tvarech, designech, objemech i materiálech. Kvalita materiálů, které při výrobě používáme, zajišťuje stálost barev hrníčků i vašeho aplikovaného motivu. Všechny materiály jsou podrobovány testům posuzování zdravotní nezávadnosti.

V případě závazné objednávky zpracujeme grafický návrh zdarma!

Obecná specifikace reklamních hrnků:
Materiál:
porcelán, keramika, plast, sklo kov či eko
Minimální množství: od 50 ks
Možnost brandingu:
• Kompletní design hrníčku na zakázku
• Aplikace loga či motivu – různé technologie dle materiálu hrnku
• Volitelná barva hrníčku dle vzorníku Pantone – zde

Podívejte se na zakázkovou výrobu hrníčků s vlastním potiskem:

 

Naše tipy:

Termohrnky – cestují společně s vašimi zákazníky, a proto jsou velmi dobrým reklamním předmětem. Komerční sdělení, které chcete předat, uvidí všichni ti, koho vaši obdarovaní na cestě potkají. Ideální dárek pro cílovou skupinu, která žije ve větších městech a využívá MHD.

Lahve Vapur – jsou jednou z cest, jak komunikovat svým zákazníkům, že dbáte o životní prostředí. Jsou určeny k opětovnému použití a jejich povrch nabízí spoustu prostoru k umístění vašeho firemního sdělení.

Samozabarvovací kelímky – se hodí na všechny společenské akce a festivaly. Jsou nevšedním zpestřením a originálním reklamním předmětem. Reagují na teplotu podávaného nápoje a postupně odhalují motiv, který jste si zvolili.

Reklamní voda – výborně doplní všechny firemní prezentace. Jezdíte po veletrzích, kde potřebujete maximálně zaujmout publikum a vrýt se do paměti? Vlastní firemní voda vám pomůže na cestě k dosažení nejen tohoto cíle.

Energy drinky – představují moderní formu reklamní komunikace. Správnou cílovou skupinu zasáhnou tak, jako žádný jiný reklamní předmět. Např. na hudebních festivalech jsou energetické nápoje nenahraditelné.

Ledové panáky – jsou skvělý reklamní předmět na každou párty. Silikonová forma na led má tvar alkoholové skleničky a vyrobíme vám ji na zakázku v duchu vaší značky.

 

Vyžádejte si nezávaznou nabídku.

Banner Veronika Semerádová

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

Originally posted 2017-07-10 14:20:00.

vložilWeb Analytics