Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní energy drinky ve vlastním designuReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní energy drinky ve vlastním designu

Reklamní energy drinky

Reklamní energy drinky

Reklamní energy drinky s potiskem jsou skvělým promočním předmětem s širokými možnostmi brandingu a použití. Báječně se hodí na eventy, prezentace, veletrhy a výstavy, kde osvěží účastníky na těle i na duši. Jde o trendy reklamní předmět, který osloví cílové skupiny napříč generacemi.

Energií nabitá reklama

Plechovka energy drinku nabízí relativně velkou plochu vhodnou k umístění reklamního sdělení. S grafickým návrhem vám rádi pomůžeme a vytvoříme drink v unikátním personalizovaném designu, který si jeho uživatelé zapamatují a spojí s vaší značkou.

Víte že..?

Energetické nápoje zvyšují výkon, zlepšují soustředěnost a rychlost reakce, udrží uživatele dlouho bdělé, zlepšují emoční stav a stimulují metabolismus – proto jsou extrémně vhodné k využití na sportovních akcích a všude, kde se mají zákazníci, klienti či zaměstnanci dobře bavit.

 

Reklamní energetické drinky

Reklamní energy drinky

Reklamní energy drinky

Minimální množství: 250 ks
Možnosti brandingu: plnobarevná tepelně smrštitelná fólie po celém obvodu plechovky
Plocha k potisku: 177 x 130 mm (ze zákona povinné údaje je 50 x 130 mm)
Doba dodání: cca 6 týdnů
Objem: 250 ml
Složení: pitná voda, cukr, glukózo-fruktózový sirup, oxid uhličitý, kyselina citrónová (E 330), citrát trisodný, amid kyseliny nikotinové, taurin (4000 mg /l ), kofein ( 320 mg/l), glukuronolakton, inositol, barvivo karamel E150c, přírodní a přírodně identické aroma, pantothenát vápenatý, vitamíny B2, B6 a B12

Orientační kalkulace

Energetické nápoje s plnobarevným potiskem

Množství Cena/ks
250 36 Kč
500 29 Kč
1 000 22 Kč
3 000 19 Kč
5 000 18 Kč
10 000 16 Kč

*Uvedené ceny jsou bez DPH a neobsahují balné (1 % hodnoty zakázky) a dopravu. Orientační cena dopravy je cca 1,50 Kč/ks – může se lišit dle vzdálenosti.

Reklamní energy drinky

Dálé nabízíme:

Balené vody – Hledáte osvěžení na Vaši sportovní akci nebo sháníte dárek na veletrhy? Láhev s minerální vodou, opatřená etiketou s vaším vlastním reklamním potiskem je to pravé. Nabízíme celoplošný a plnobrevný potisk lahví různých objemů.

Reklamní voda s vlastní etiketou

Víno – Nevíte si rady jak poděkovat klientům nebo zaměstnancům za spolupráci? Dle vašich požadavků navrhneme a vytvoříme vlastní vinnou etiketu s vaším logem. Víno vám následně rádi zabalíme do dárkové krabičky, či jiného dárkového balení.

Reklamní víno s vlastní etiketou

 

Vyžádejte si nezávaznou nabídku.

Banner Veronika Semerádová

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

Originally posted 2016-12-09 17:57:00.

vložilWeb Analytics