Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní batohy - vaky se šňůrkou na zádaReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní batohy - vaky se šňůrkou na záda

Reklamní batohy, vaky se šňůrkou

Reklamní batohy – vaky se šňůrkou

Nabízíme stylové reklamní batohy se stahovací šňůrkou. Jsou vhodné pro školáky, sportovce či na běžné nošení. Jejich výhodou je vedle velké praktičnosti a širokých možností využití také relativně velký prostor vhodný k reklamnímu potisku.

Reklamní batohy či vaky 

Reklamní batohy jsou prostorné a uzavírají se utažením šňůrek, díky kterým lze potom vak nosit na zádech jako klasický batoh. V zájmu delší životnosti produktu je ve spodních rozích vak vyztužen.  Vybírat můžete z různých materiálů, barev a velikostí.

Materiál: netkané textilie, polyester, bavlna
Barva: výběr z mnoha odstínů
Rozměry: 37 x 41 cm; 36 x 40 cm a další dle přání
Možnosti brandingu: potisk
Doba dodání: do 3 týdnů
Minimální množství: od 100 ks

vak na zada reklamni
 
batoh, vak, reklamni

Široké možnosti využití

  • Reklamní vaky se šňůrkami se hodí jako praktický dárek na veletrhy, kde si do batůžku návštěvníci mohou ukládat infomační materiály, které získali od vystavujících.
  • Zrovna tak se vak se šňůrkami skvěle hodí na sportovní akce, kde v nich účastníci mohou fasovat registrační čísla na závod, společně s vodou a dalšími relevantními drobnostmi.

Reflexní batůžky

V nabídce máme také vaky s reflexní funkcí. Disponuje velkým hlavním prostorem se stahovací šňůrou. Ta umožní nošení buď přes rameno nebo jako batoh.

 

Nabídka skladových položek

Nákup reklamních předmětů z našeho katalogu je výhodný z několika důvodů. Reklamní vaky a batohy je možné objednávat již od minimálního množství 50 kusů. Doba dodání je přibližně 2 týdny. V nabídce naleznete i další příslušenství i jiné druhy batohů a zavazadel. Na výběr z několika barev a modelů.

Na další reklamní tašky a batohy skladem se podívejte zde.

vaky na zada skupinove foto

Vyžádejte si nezávaznou nabídku.


Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

vložilWeb Analytics