Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Silic Raft Race jako poděkování našim klientům - Reklamní předměty - výroba, distribuce, potisk - Praha, Brno, OstravReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Silic Raft Race jako poděkování našim klientům - Reklamní předměty - výroba, distribuce, potisk - Praha, Brno, Ostrav

Silic Raft Race jako poděkování našim klientům

Akce Silic Raft Race, která se uskutečnila v červnu 2018 v pražské loděnici Troja, vznikla jako poděkování našim klientům za dlouhodobou a příjemnou spolupráci. Cílem bylo poznat se navzájem v neformálním prostředí a užít si den plný zábavy a sportu.

Nabitý program této krásné sportovní akce odstartoval v 10 hodin dopoledne registrací závodníků, kterých bylo několik desítek. Poté, co dostali startovní balíčky, zamířili do loděnice, kde se jich již ujali profesionálové. Ti jim dali vybavení a připravili pro ně trénink před závodem.

 

Na stejném místě se dva týdny před akcí konalo ME v kanoistice, kde zazářil Jan Kašpar, který získal zlatou medaili. Tento skvělý sportovec přišel naše klienty pozdravit a říct jim cenné rady. Závod zvládly všechny posádky velice dobře a s obrovským nadšením i odvahou.

Celý den se nesl v krásné a pozitivní atmosféře. Kuchař po celé odpoledne griloval speciality, degustovalo se a povídalo. Milovníci vody vyrazili na paddleboardy se zkušenými trenéry. Nechyběla ani možnost užít si plavbu lodí. Pan majitel společnosti Mirek Semerád uspořádal hned několik projížďek po Vltavě na své lodi.

Celodenní program byl zakončen slavnostním vyhlášením vítězů, které bylo plné krásných emocí. Na stupních vítězů stáli závodníci společnosti MyQ, Nováček & Partners a E.ON Energie, a.s.. Pánové z E.ON Energie se stali absolutními vítězi.

Gratulujeme k úžasným výkonům!

Děkujeme všem účastníkům za navození pozitivní atmosféry a budeme se těšit na další ročník.

Silic Média Rafty 2018 Silic Média Rafty 2018

Silic Média Rafty 2018 Silic Média Rafty 2018

Silic Média Rafty 2018 Silic Média Rafty 2018

Silic Média Rafty 2018 Silic Média Rafty 2018

sdílej

vložilWeb Analytics