Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Navštivte nás na veletrhu reklamních předmětů - PSI 2019 v DüsseldorfuReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Navštivte nás na veletrhu reklamních předmětů - PSI 2019 v Düsseldorfu

Navštivte nás na veletrhu PSI 2019

V německém Düsseldorfu se v termínu 8.-10 ledna 2019 koná PSI – největší mezinárodní veletrh reklamních předmětů a 3D reklamy v Evropě.

PSI je největší platformou, která umožňuje setkávání distributorů, dodavatelů a zákazníků z odvětví reklamních předmětů. Na výstavu ročně dorazí kolem 17 tisíc agentur/distributorů a okolo 1 tisíce výrobců a koncových prodejců. Je zde možné vidět premiéru více než 50 nových produktů/technologií a seznámit se se všemi inovacemi a trendy a samozřejmě také rozšířit networkingovou síť.

Také my v Silic Média se tohoto již úctyhodného 58. ročníku účastníme. Jako výhradní distributor textilu ID® Identity bychom si to nemohli nechat ujít… Náš stánek plný inspirace a ukázek prémiového textilu z letošní kolekce 2019 i dalších modelů najdete na místě 13D62… Budeme Vám k dispozici po celý den a rádi Vás uvidíme.

Banner PSI článek

 

sdílej

vložilWeb Analytics