Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Corporate identity FI Transport firemní styl, grafický designReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Corporate identity FI Transport firemní styl, grafický design

Corporate identity FI Transport

Corporate identity FI Transport SE

Od přání zákazníka k cíli. Společnost F.I. Transport SE se zabývá profesionální přepravou zboží všech velikostí do všech zemí Evropy.  Hlavním cílem tohoto projektu corporate identity bylo vytvořit zejména grafický design. Zaměření se na užití logotypu a grafických prvků odrážející identitu společnosti. Naší snahou bylo zajistit, aby firma F.I. Transport SE byla co nejefektivněji reprezentována na trhu.

První krok spočíval ve vytvoření firemního loga. Struktura byla navržena tak, aby firemní logo a jeho barevné provedení byly snadno zapamatovatelné a zapůsobily na cílenou klientelu. Jakmile vzniklo logo začali jsme tvořit jedinečnou vizuální identitu.

Vytvořili jsme firemní styl od redesignu, vizitek, vyšívek až po polep vozů. Ukázka Corporate identity pro poslečnosti F.I. Transport SE je následující:

corporate identity F.I. Transport SE

 

Corporate identity FI Transport

 

 

 

 

 

sdílej

vložilWeb Analytics