Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Ocenění Hvězda 3D reklamy - Absolutní vítěz 16. ročníku soutěžeReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Ocenění Hvězda 3D reklamy - Absolutní vítěz 16. ročníku soutěže

Ocenění

Hvězda 3D reklamy 2016

Zúčastnili jsme se 16. ročníku prestižní soutěže nejlepších reklamních předmětů Hvězda 3D reklamy pořádané společnostmi POPAI CE a M.I.P Group dne 10. května 2016. Se svými reklamními předměty jsme zvítězili či se umístili hned v několika kategoriích a zároveň jsme se stali absolutním vítězem 16. ročníku této soutěže.

 

 

 

Podařilo se nám získat následující ocenění:

  • ABSOLUTNÍ VÍTĚZ soutěže za silikonové PIN on náramky Bonduelle
  • 1. místo v kategorii Věrnostní programy za silikonové PIN on náramky Bonduelle
  • 3. místo v kategorii Volná kategorie za magnetky ŠKODA Heritage
  • Nominace INOVACE ROKU za silikonové PIN on náramky Bonduelle
Hvezda_3d_reklamy_1-misto_vernostni_program_s_diplomy

Přihlášenými předměty byly:

Silikonový PIN on náramek

Silikonový PIN on náramek je výsledkem spolupráce se společností Bonduelle na vytvoření zábavného sběratelského dárku pro děti. Na základě zadání jsme vytvořili speciální edici silikonových náramků s piny (cvočky) ve tvaru oblíbených zeleninových postaviček Bonduelle. Společnost Bonduelle použila jako součást věrnostního programu Škola plná zdraví.
Více o produktu v naší nabídce ZDE.

Magnetky ŠKODA Heritage

Pro automobilku Škoda Auto jsme na míru vyrobili originální sadu magnetek s historickými retro-motivy v dárkovém balení. Tato sada obsahuje celkem 9 různě velikých magnetek a příznivci automobilů Škoda Auto si ji mohou zakoupit v e-shopu společnosti.

Více o produktu v naší nabídce ZDE.


reklamní silic pin on náramek
magnetky SKODA Heritage

sdílej


Web Analytics