Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Novinky - reklamní předmětyReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Novinky - reklamní předměty

Novinky v naší agentuře

Pomáháme městu Úvaly s budováním lesa

Jak jsme sázeli stromy v Úvalech_Silic Média

Na konci března letošního roku zapojili do revitalizace lesa a zkvalitňování životního prostředí v Úvalech u Prahy. Akce se zúčastnilo celkem 23 našich zaměstnanců, kteří se shodují na tom, že šlo nejen o společensky prospěšnou činnost, ale hlavně o skvělý teambuilding, a podobnou akci si v budoucnu rádi zopakují.­
Celý článek zde»­­

Vydali jsme nové katalogy a nabízíme profesionální grafické služby:

Chceme, abyste měli přehled o produktech a službách, které nabízíme. Proto vám přinášíme rychlý přehled produktových katalogů a nabízených grafických služeb. Jsme agentura specializující se na zakázkovou výrobu a prodej reklamních předmětů a našim cílem je maximalizace efektu vašich marketingových kampaní. Dále se specializujeme na tvorbu kreativních grafických designů a nabízíme širokou škálu grafických služeb.

Prohlédněte si náš katalog a nabídku služeb grafického studia:

 

novinky - diare a kalendare katalog
reklamní předměty

Creative silic media

 


Rozhovor s naší kolegyní Hankou Minarčíkovou

vernostni_program_2015_aktiv

sdílej

Poslední novinky

články a PR

Strategie: SILIC média – buďte vidět

Pryč s předsudky, že zaběhnuté a tradiční je to nejlepší. Tento mýtus boří mladá mediální a reklamní agentura SILIC média, která se na našem trhu pohybuje teprve od roku 2009 a i za tuto krátkou dobu potvrdila, že nové věci se vyplatí vyzkoušet.

celý článek zde

Strategie: Mladá fronta - rozhovor s jednatelem reklamní agentury Silic média Miroslavem Semerádem

Pro mnohé manažery jsou dárkové předměty synonymem předvánočních příprav na firemní a zaměstnanecké akce, na obdarování klientů apod. Je to skutečně tak, že největší byznys v dárkových předmětech je právě v období podzim/zima?

celý článek zdeWeb Analytics