Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní předměty od reklamní agentury Silic MédiaReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní předměty od reklamní agentury Silic Média

Reklamní předměty od reklamní agentury Silic Média

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká forma reklamy je cenově nejvýhodnější? Existuje jednoznačná odpověď – je to reklama zaměřená na udržení nejen nových, ale i existujících zákazníků. Takováto reklamní kampaň má při stejných nákladech vždy mnohem lepší efekt, který je vyjádřený například generovaným ziskem.
Vhodným způsobem reklamy zaměřené na stávající zákazníky jsou právě reklamní předměty.Reklamní předměty od reklamní agentury Silic Média Vás mohou připomínat koncovým zákazníkům stejně dobře jako obchodním partnerům. V posledních letech si řada firem výhody takového typu kampaně uvědomuje, a proto stoupá poptávka po kvalitních ale cenově dostupných reklamních nosičích. Jedním z největších dovozců reklamních předmětů a dárků na český trh je agentura Silic média.
Reklamní a propagační předměty se staly součástí marketingu všech firem a společností na trhu. S propagačními předměty totiž nejen potěšíte obchodní partnery a zákazníky, ale propagujete tak především svojí firmu a své služby efektivním způsobem. Jak se ale vyznat v nepřeberném množství nabízených předmětů, jak se odlišit od ostatních, jak co nejefektivněji vyvážit poměr kvalita/cena když chcete, aby váš propagační předmět klienta či obchodního partnera potěšil, byl mu užitečný a zároveň plnil svůj účel?
Jak se vyznat v džungli reklamních předmětů
S řešením těchto otázek se směle můžete obrátit na agenturu Silic média. Není tajemstvím, že právě v tomto oboru je tato malá reklamní agentura jako ryba ve vodě a již o tom několikrát přesvědčila velice vydařenými a přesně zacílenými kampaněmi pro své klienty.
Aktuální hit? Silikon.
Jak jsme již předeslali, Silic média je mladá reklamní agentura, která se specializuje na výrobu propagačních dárků a reklamních předmětů. V roce 2009 vstoupila na český a slovenský trh se značkovými silikonovými hodinkami Silic®, kterými rozvířila vody jak maloobchodní, tak i velkoobchodní. Tyto silikonové hodinky se staly ikonou moderní doby a díky svým speciálním vlastnostem, originálnímu vzhledu, prvotřídnímu materiálu i pestrosti barev jsou hitem už po několik sezón.
Současně se mezi hojně využívané reklamní předměty od Silic média řadí nejen hodinky, ale i související reklamní produkty jako jsou silikonové náramky a přívěsky, klíčenky, UV produkty, nebo tailor made předměty. Silikon tedy zůstal stěžejním materiálem této agentury, především pro svou vysokou kvalitu, odolnost, pružnost, zdravotní nezávadnost a širokou paletu barev. Silic se postará o návrh i výrobu ideálního předmětu pro vaši společnost, nebo dokáže vizualizovat vaši myšlenku a přetavit ji v reálný tailor made předmět, který bude vaši společnost maximálně vystihovat.
Služby od agentury Silic média již využily například společnosti jako T-mobile, Poděbradka, Oriflame, LEITZ, Ford Charouz, Tesco, či sportovní klub SK Slavia Praha. Na výsluní oblíbenosti propagačních dárků od této agentury se už dlouho hřejí pro Silic média tolik charakteristické značkové silikonové hodinky Silic®, které jsou také velice efektivním reklamním nosičem, využitelným pro jakoukoliv cílovou skupinu.

Od návrhu po realizaci
Velkou devízou je rychlost postupu od zadání objednávky, přes návrh, až po finalizaci výroby a dodání hotových produktů. Silic média jako přímý výrobce zaručuje rychlost realizace zakázky. Při expresních objednávkách lze dodat hotové reklamní předměty již do jednoho týdne od zadání objednávky (včetně lisování loga). Další velkou výhodou nákupu přímo od výrobce je cena, která se drží skutečně při zemi. Konečná cena vždy zahrnuje všechny požadované úpravy (tisk, ražba atd.), vizualizaci návrhu a dopravné.
Pokud chcete upoutat pozornost a zaujmout své zákazníky a obchodní partnery s reklamními a propagačními předměty, jednoznačně doporučujeme produkty z nabídky Silic média.

sdílej

vložilWeb Analytics