Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Házeče míčků pro psy - reklamní dárky na zakázku

Házeč míčků pro psy

Házeče míčků pro psy

Nabízíme netradiční reklamní dárek, házeče míčků pro psy, který je extrémně vhodný pro milovníky psů. Nic nepotěší pejskaře více, než vychytané hračky pro jejich čtyřnohé mazlíčky. Oslovte nemalou skupinu pejskařů v řadách vašich stávajících i potenciálních zákazníků, obchodních partnerů a zaměstnanců.

Reklamní házeče míčků pro psy

Házeče míčků pro psy dodáváme v sadě – míček, házeč. Házeče jsou vyrobené z velmi lehkého a odolného materiálu a je možné je používat se standardními tenisáky nebo originálním míčkem.

Minimální množství: 1000 ks
Doba dodání: do 4 týdnů
Barva: dle vzorníku Pantone
Rozměry: házeč 38 cm, míček 6,3 cm
Možnosti brandingu:
• Potisk vrhače
• Potisk míčku

vrhac micku pro psy

Náš tip

Házeče míčků jsou skvělým společníkem při aportování. Obdarovaní ocení, že nemusí brát do rukou mokrý míček, který jim jejich pejsek přinesl k nohám. K sběru i hodu poslouží přímo házeč.

Příklad z praxe

hazec micku pro psy

Společnost Royal Canin se zaměřuje na potřeby zvířat. Za cíl si klade zlepšit kvalitu každodenního života koček a psů a starat se o jejich dobrý zdravotní stav. Společnost se stala jedním z našich dalších spokojených zákazníků v okamžiku, kdy jsme pro ni na zakázku vyrobili praktický zásobník se sáčky na exkrementy a házeč míčků pro psy. Dodané reklamní předměty jsou určeny pro psy a jejich majitele.  Při realizaci zakázky jsme se soustředili především na kvalitu materiálů v souladu s kulturou péče o domácí mazlíčky a životním prostředím.

Vyžádejte si nezávaznou nabídku.

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

Originally posted 2017-02-10 14:20:00.

vložilWeb Analytics