Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Festivalové návleky na boty - s možností plnobarevného potiskuReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Festivalové návleky na boty - s možností plnobarevného potisku

Festivalové návleky na boty

Festivalové návleky na boty

Nabízíme velmi originální reklamní předmět, návleky na boty ve vlastním designu. Hodí se na všechny outdoorové akce, kde si návštěvníci nechtějí umazat boty od bláta nebo naopak tam, kde nechcete, aby návštěvníci svými botami znečistili vaše vybavení – ordinace lékařů, prostory zámků, muzeí apod.

Design i užitek

Díky své nápaditosti a nevšednosti zaujmou reklamní návleky na boty nejen jejich nositele, ale i lidi v jejich okolí. Jsou vyrobené z nepromokavého PVC materiálu, který umožňuje vytvořit návleky velmi kreativních designů. Díky jejich skladnosti se vejdou do kabelky a ve větších objemech, nejsou náročné na skladovací prostory. Návleky se zapínají na zip a jsou opatřeny protiskluzovou podrážkou.

navleky na boty do bahna
Minimální množství: 5000 párů
Doba dodání: do měsíce od schválení vzorku
Možnosti brandingu: vlastní unikátní design

V případě závazné objednávky, zpracujeme váš grafický návrh návleků na boty zdarma.

Použití festivalových návleků na boty

Počasí neporučíte, proto buďte připraveni na venkovním festivalu nabídnout návštěvníkům nepromokavé návleky na boty, které ochrání jejich boty před blátem. Boty jsou nejen praktické, ale především velmi kreativně podpoří váš band.

Designové návleky na boty jsou vynikajícím reklamním předmětem, který když nabídnete v rámci prohlídky zámku či výstavy zdarma k zapůjčení, lidé si jej pro jeho originalitu a vtip rádi koupí v obchodě s upomínkovými předměty a odnesou si jej domů. Chcete, aby návleky na boty nesly design středověkého hradu nebo jiného unikátu? Kontaktujte nás.


Banner Veronika Semerádová

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

vložilWeb Analytics