Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Cena dopravy - Reklamní předměty - výroba, distribuce, potisk - Praha, Brno, OstravReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Cena dopravy - Reklamní předměty - výroba, distribuce, potisk - Praha, Brno, Ostrav

Cena dopravy

 

cena dopravyRadovat se z hotové zakázky můžete hned po doručení v nejbližším možném termínu. Informaci o doručení Vám poskytne obchodní manažer.

Cena dopravy v ČR je 100 Kč za paušální zásilku do hmotnosti 20 kg. V případě, že je zboží ve více kartonech účtujeme 100 Kč/karton. Reklamní předměty na Slovensko přepravujeme službou DHL a nebo TOPTRANS od 10 EUR/balík při převzetí na dobírku. Zboží lze doručit na Slovensko do 24 hodin!

Termín dodáníPokud potřebujete opravdu rychlé dodání, doporučujeme využít naši vlastní dopravu. Řidič k Vám vyrazí okamžitě po zkontrolování zakázky a jejím připravení k expedici. Po Praze je doručení do 1 hodiny, po ČR 1-4 hodiny. Cena za tuto dopravu je 8 Kč/km.

 

Silic Média doporučuje

Pokud s námi máte rámcovou smlouvu, je doprava vždy ZDARMA! Máte zájem o zaslání návrhu rámcové smlouvy? Prosím kontaktujte nás na info@silicmedia.cz.

———————————————————————————————————————————————–
Ukázky realizovaných zakázek

———————————————————————————————————————————————–
Tito klienti již naše služby využili
reklamní agentura Silic Média reference

sdílej


Web Analytics