Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
Reklamní bezpečnostní obaly na platební karty stínící technologii RFIDReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav Reklamní bezpečnostní obaly na platební karty stínící technologii RFID

Bezpečnostní obaly na platební karty

Obaly na platební karty

Nabízíme Vám reklamní bezpečnostní obaly, které dokáží stínit technologii RFID (identifikace rádiové frekvence), které představují praktické pomocníky a ochránce financí Vašich zákazníků. Tyto obaly jsou skvělým příkladem dárku, který si lidé ponechávají a používají jej po mnoho let. Využijte také možnost potisku obalu Vaším reklamním sdělením po celé jeho ploše a staňte se nepřehlédnutelnou součástí života obdarovaného.

Uschová finance v bezpečí

Ve chvíli Zavedením bezkontaktních platebních karet s technologií RFID výrazně stoupá riziko krádeže finančních prostředků. Prezentujte se jako firma, které záleží na bezpečnosti svých klientů.  Nejlepší volbou proto jsou právě tyto obaly, které si můžete vytvořit přesně podle Vašich představ a tvořit spolu s bezpečnostní funkcí i estetický doplněk peněženek Vašich zákazníků.

Reklamní bezpečnostní obaly

Reklamní bezpečnostní obaly

Reklamní bezpečnostní obaly na platební karty

Vložením platební karty do RFID stíněného obalu zabráníte bezdrátovému přečtení osobních dat či krádeži peněz. Tento obal je možné použít například i pro nově vydávané platební karty s NFC či biometrické cestovní pasy s RFID čipem. Obaly jsou vhodné pro karty o klasických rozměrech 85,6 x 54 mm.

Minimální množství: 1000 ks
Doba dodání: 2 – 3 týdny od schválení grafického náhledu
Možnosti brandingu: celoplošný plnobarevný potisk obalu
Materiál: křídový papír a hliníková fólie
Rozměry: 88 x 59 mm

Orientační kalkulace

Reklamní bezpečnostní obaly, celoplošný plnoparevný potisk

Množství Cena/ks
1000 18,80 Kč
2000 15,10 Kč
5000 7,50 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH a neobsahují balné (1 % hodnoty zakázky) a dopravu.

Banner Hana Minarčíková

sdílej

Originally posted 2017-07-11 02:52:00.

vložilWeb Analytics