Dotazy, poptávky: +420 315 810 820 (pevná linka ČR)
bederní pásy s možností výšivky nebo potiskuReklamní předměty – výroba, distribuce, potisk – Praha, Brno, Ostrav bederní pásy s možností výšivky nebo potisku

Bederní pásy

Bederní pásy – Silic Média s.r.o. přináší na český a slovenský trh novou značku doplňků, které nejenže stylově doladí Váš outfit, ale zároveň ochrání Vaše zdraví. Bederní pás Silic® WarmMe je revoluční novinkou ve světě módy. Výběrem materiálu i barev a precizním zpracováním vylepšuje praxí prověřený klasický bederní pás a povyšuje jej na efektní a zároveň efektivní doplněk Vašeho šatníku. Nezáleží na věku, tělesných proporcích či příležitosti.

Jelikož móda nám ne vždy přináší trendy, které by braly ohled na potřeby lidského těla. Hřejivé bederní pásy Silic® WarmMe vychází těmto požadavkům vstříc a eliminuje tyto módní nedostatky. Kromě toho, že jsou skvělým módním doplňkem, zároveň chrání Váš pas před chladem a tím pádem před prochladnutím či nastydnutím. Silic® WarmMe je skvělým řešením pro ty z vás, které rády vrství oblečení, či jim leží některé kousky kvůli nevyhovující krátké délce na dně skříně. Jedinečnost tohoto kousku tkví především v použitém materiálu. Bambusové vlákno je materiál nové generace. Rychlý růst a ekologické pěstování rostliny splňuje požadavky na moderní zdroj dále využitelného materiálu, který má výborné vlastnosti a v oděvním průmyslu je žádanou komoditou. Kombinací bavlny (47%) a bambusového (47%) vlákna je dosaženo velice příjemného a zároveň odolného materiálu, který zaručuje pevnost, tvarovou stálost a skutečný komfort při nošení. Bederní Pás Silic® WarmMe má díky bambusu navíc tyto skvělé vlastnosti:

• antistatické a antibakteriální (eliminuje až 70% bakterií)
• termoregulační (udržuje přirozené mikroklima, v létě chladí, v zimě hřeje) • skvělá absorpční schopnost (odvádí pot od pokožky a udržuje ji tak v suchu)
• jemnost a hladkost (vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou)
• dlouhá životnost

pokud máte zájem si zakoupit 1ks bederních pásů WarmMe bez loga prosím navštivte stránky www.warmme.cz bederní pásy warmme

Neváhejte nám zaslat svou poptávku. Rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

Banner Hana Minarčíková

Poptávku či dotaz nám můžete zaslat také přes následující formulář:

Vaše jméno *
Váš e-mail *
IČ *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
Přiložit přílohu
(Info zpracování osobních údajů GDPR) *
(Info zpracování osobních údajů GDPR)
[recaptcha]
* Takto označená pole jsou povinná.

sdílej

Originally posted 2017-02-10 14:20:00.

vložilWeb Analytics